Aktorka Emily Ratajkowski w ciąży. “Pozwolę dziecku wybrać płeć”

Aktorka i modelka, Emily Ratajkowski, ogłosiła, że ​​spodziewa się pierwszego dziecka, ale nie ujawni jego płci, dopóki nie będzie mogło samo jej wybrać w wieku 18 lat.

Nie, nie robimy sobie jaj.

„Chcielibyśmy ogłosić, że nie poznamy płci, dopóki nasze dziecko nie skończy 18 lat i wtedy nas o niej poinformuje” – powiedziała pani Ratajkowski magazynowi Vogue. Modelka wyraziła również obawy, że gdyby dziecko było mężczyzną, korzystałoby ze swojego „białego przywileju”.

“Znałam zbyt wielu białych mężczyzn, którzy poruszają się po świecie nieświadomi swoich przywilejów, a wiele moich doświadczeń z nimi kończyło się traumą” – powiedziała.

„I chłopcy też; szokujące jest uświadomienie sobie, jak wcześnie młodzi chłopcy nabierają poczucia, że im się należy – ciała dziewcząt i ogólnie cały świat. Nie boję się wychować „złego faceta”, a wielu mężczyzn, których znam i którzy nadużywają swojej władzy, robi to nieumyślnie. Ale boję się nieumyślnego kultywowania nieostrożności i braku świadomości, które są tak wygodne dla mężczyzn. O wiele bardziej zniechęcające jest zrozumienie przywilejów u dziecka niż nauczanie prostej, czarno-białej moralności ”.

Decyzja ta jest okrzyknięta kolejnym zwycięstwem progresywizmu przez główne media i świat rozrywki. Odmowa pani Ratajkowski traktowania dziecka zgodnie z jego płcią biologiczną niewątpliwie doprowadzi do dzieciństwa pełnego zamętu i nieszczęścia, biorąc pod uwagę, że wiele osób, które identyfikują się jako transpłciowe lub „genderfluid”, cierpią na chroniczną depresję.

Według badań , młodzi ludzie identyfikujący się jako LGBT są ponad dwukrotnie bardziej narażeni na myśli samobójcze i czterokrotnie bardziej narażeni na próby samobójcze w porównaniu z młodzieżą heteroseksualną. Jedna na pięć młodych osób transpłciowych próbuje popełnić samobójstwo. Najwyraźniej aktorka jest bardziej zainteresowana zbieraniem „progresywnych”, politycznych punktów i uzyskiwaniem aprobaty obłąkanych skrajnych płciowych ekstremistów niż troską o dobro własnego dziecka.

Dzieciakowi trzeba życzyć powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *