Aktywista aborcyjny ozdobił choinkę szczypcami do późnych aborcji

Pracownik kliniki aborcyjnej w Stanach Zjednoczonych z dumą napisał na Twitterze o tym, jak obchodzi okres świąteczny, umieszczając na szczycie choinki kleszcze używane do późnych aborcji. Aktywista proaborcyjny Michael Saenz umieścił na swoim koncie zdjęcie drzewka, na którym możemy zobaczyć ogromne szczypce, służące do przeprowadzania późnych aborcji. Wkrótce potem usunął szokującą fotografię.

Według Live Action, Saenz jest pracownikiem CARE, przeprowadzał późne aborcje i działa w Maryland i Nebrasce. Jego profil na Twitterze powiązany jest również z We are Pro-Abortion, firmą, która sprzedaje ubrania z takimi zwrotami, jak „Nie przeszkadza mi aborcja”, „aborcje są magiczne” i „aborcje dziś jutro i na zawsze”.

„Dyrektor medyczny kliniki, LeRoy Carhart, jest jednym z najbardziej znanych aborcjonistów w Stanach Zjednoczonych”, donosi Christian Post. „Udało mu się pozwać Don Stenberga, ówczesnego prokuratora generalnego Nebraski, po tym, jak stan wprowadził zakaz aborcji po tak zwanym porodzie częściowym. Jego sprawa trafiła aż do Sądu Najwyższego, a orzeczenie Stenberg przeciwko Carhart z 2000 roku uznało zakaz aborcji po porodzie częściowym za niezgodny z konstytucją.

Użytkownicy Twittera zareagowali odrazą na zdjęcie. „Przerażające, ale to jest właśnie przemysł aborcyjny” – napisała Lila Rose. „Dlaczego pozwalamy, aby te obiekty były otwarte w naszych społecznościach, czerpiąc korzyści z przelanej niewinnej krwi? Dlaczego pozwalamy ludziom otrzymywać chronione prawem wypłaty za zabijanie niemowląt? ”

„Świętuj narodziny Jezusa za pomocą tego narzędzia służącego do rozczłonkowania dzieci w łonie matki” to podejście, którego nie widziałem ”- skomentował znany konserwatywny dziennikarz, Ben Shapiro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *