Amerykanka polskiego pochodzenia zaatakowana w NYC przez Antife i BLM [WIDEO]

Tara Szczepanski, była modelka, a obecnie dziennikarka i twórca youtubowego kanału Polish American Brotherhood, w którym zajmuje się promowaniem informacji o kulturze i historii Polski, została brutalnie zaatakowana w Nowym Jorku przez członków skrajnie lewicowych organizacji Black Lives Matter oraz Antifa. W udostępnionych na Twitterze nagraniach możemy zobaczyć, jak pani Szczepanski jest werbalnie oraz fizycznie atakowana przez kilku mężczyzn w czasie filmowania tłumu protestujących, należących do BLM/Antify

Agresywni mężczyźni nazywają panią Szczepanski nazistką, popychają ją, rozbijają na jej głowie jajko i nawołują innych do przemocy wobec niej. Wszystko odbywa się przy obecności kilku policjantów, którzy kompletnie nie reagują na przemoc i ewidentne łamanie prawa. Kilku mężczyzn nawet zwraca się do policjantów i pyta z oburzeniem, dlaczego ochraniają oni nazistkę, która głosowała na Donalda Trumpa.

Gdy pani Szczepanski pobiegła do innych policjantów zgłosić, że została zaatakowana, ci kazali się jej trzymać dwa metry z daleka z powodu trwającej pandemii koronawirusa.

Kilka prawicowych gazet zwróciło uwagę na to przerażające wydarzenie, natomiast próżno szukać informacji w mediach mainstreamowych o tym okropnym ataku radykalnych grup, które od wielu miesięcy zdominowały amerykańskie ulice i których członkowie atakują zwykłych obywateli za to, że głosowali na ustępującego prezydenta, Donalda Trumpa. Pani Szczepanski jest jego zwolenniczką i publicznie się do tego przyznaje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *